search icon
close
04-6230555 0
ENG 04-6230555 0
ganit-offices

אודות גנית פארק

גנית פארק - פרופיל החברה

חברת “גנית פארק" מייצרת, מייבאת, מתקינה ומתחזקת מתקני משחקים ושעשועים בכל רחבי הארץ.

"גנית פארק" מייצרת, מייבאת, מתקינה ומתחזקת מתקני משחקים ושעשועים בכל רחבי הארץ.

"גנית פארק" הינה החברה הראשונה והוותיקה בישראל, שהחלה כבר בשנת 1978 בייצור ובהקמת מגרשי משחקים משולבים וריהוט רחוב, לפארקים ולגנים ציבוריים. כחברה המובילה בתחומה, מלווה "גנית פארק" את לקוחותיה לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, החל משלב בחירת המתקנים וכלה בהתקנה ובקבלת תו תקן ממכון התקנים. בכדי לתת מענה מקצועי ללקוחותיה, שוקדת "גנית פארק" ומשקיעה בפיתוח מוצרים חדשים, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים חדשניים ועיצוב מרהיב, איכותי ומודרני.

לחברה מפעל חדש ומודרני בשטח של 1300 מ"ר בפארק התעשיhה והעסקים בקיסריה, שמאפשר לה לספק מענה מהיר ללקוחותיה. המפעל כולל את קווי הייצור, מחסני החלפים, מרכז ההתקנות והשירות הארצי, משרדי ההנהלה ואולם תצוגה מתמדת.

על מנת לייעל ולשפר את איכות המוצרים ואת איכות השירות ללקוחות, מותקנת ב"גנית פארק" מערכת מיחשוב מרכזית המקיפה את כל תחומי פעילות החברה.

f65

מוניטין החברה

חברת גנית פארק החלה את פעילותה בשנת 1979 והייתה החלוצה בהקמת מגרשי משחקים משולבים בישראל – עד היום החברה הינה הוותיקה והמובילה בתחומה.

לגנית פארק מוניטין רב שנרכש בזכות העבודות הרבות והאיכותיות שתוכננו ובוצעו על ידה ברחבי הארץ במהלך השנים. חברת גנית פארק הינה בעלת יכולת ארגונית וחוסן כלכלי איתן ולה מערכת אדמיניסטרטיבית מקצועית, משוכללת ויעילה לביצוע עבודות מורכבות ובהיקפים גדולים. לגנית פארק מפעל גדול ומודרני בפארק התעשייה קיסריה המרכז את כל תחומי הפעילות של החברה.

יתרונה הגדול של גנית פארק טמון ביכולתה לתת מענה מקיף בכל ההיבטים הנדרשים: ייצור מקומי- כחול לבן, ייבוא מתקנים מחברות מובילות בעולם בהתאם לדרישות מיוחדות וצוותים העוסקים בתחזוקה שוטפת      המאפשרים מתן שירות מהיר ומקצועי.

מוצרי גנית פארק הפכו עם השנים לשם דבר בתחום ולחלק בלתי נפרד מפיתוח הנוף הסביבתי והגנים הציבוריים בישראל. כמעט ולא קיים יישוב בארץ שאין בו את אחד ממוצריי החברה.

חברת גנית פארק בעלת תו תקן של מכון התקנים להבטחת איכות ובטיחות המתקנים המיוצרים הן בייצור מקומי – כחול לבן והן למתקנים המיובאים מחו"ל (ת"י 1498, ת"י 1497)

חזון החברה

כחברה מובילה בתחומה שוקדת גנית פארק ומשקיעה משאבים רבים לאורך השנים בפיתוח מוצרם חדשים תוך שימת דגש רב על שימוש בחומרים איכותיים, עיצוב חדשני ומרהיב ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

כחלק מהאני המאמין של החברה גנית פארק משקיעה משאבים רבים בפיתוח נושא נגישות בפארקים הציבוריים וזאת על מנת לאפשר שילובם של אוכלוסיות מיוחדות בחיי הקהילה.

בגנית פארק שמים דגש רב בתכנון הפארקים עם חשיבה מעמיקה ושימת דגש על פיתוח יכולות קוגניטיביות, פיזיות ורגשיות אצל ילדים.

תחזוקת הגנים והפארקים למען בטיחות המשתמשים עומדת בראש סדר העדיפות של גנית פארק ולשם כך הוקמה בחברה מחלקה ייעודית הנותנת שירותי תחזוקה מקיפים למאות מגרשי משחק ברחבי הארץ.

גנית פארק רואה חשיבות רבה במתן מענה לכלל האוכלוסייה ומשקיעה רבות בפיתוח מתקני כושר למבוגרים ולגיל השלישי.

תחומי פעילותינו

מתקני משחקים, שעשועים וחצר

כחברה מובילה בתחומה שוקדת גנית פארק ומשקיעה משאבים רבים לאורך השנים בפיתוח מתקנים  חדשים תוך שימת דגש רב על שימוש בחומרים איכותיים, עיצוב חדשני ומרהיב ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

התקנת המתקנים

מתבצעת ע"י צוותי התקנה מקצועיים בעלי ניסיון רב ומיומנות גבוהה. צוותים אלו עברו הכשרה מיוחדת בנושא התקן הישראלי .למתקני משחק (ת"י 1498)

מגרשי מיני פיץ'

מגרשי מיני פיץ' משולבים למשחקי כדורעף, כדורסל וכדורגל.

משטחי  בטיחותיים

משטחים בטיחותיים מסוגים שונים: דשא סינטטי, גומי EPDM ו – TPV.

מתקני ספורט ונופש פעיל

מערכות מתקנים לשיפור הכושר בגנים הציבוריים, בהתאמה אישית לפי צרכים, מיועד לכל הגילאים.

מתקני נינג'ה

פארקים ומסלולי נינג'ה לילדים ולבוגרים

תחזוקה והבאה לתקן

תחזוקה שוטפת והבאה לתקן של מתקני המשחק בפארקים ברשויות השונות ברחבי הארץ.

ריהוט רחוב ופארקים

ספסלים, שולחנות, אשפתונים, ביתני שומר, תחנות המתנה, פרגולות עץ ומתכת, פינות ישיבה וגדרות.

סקייט-פארקים

מגרשי רמפות החלקה לפעילות ספורט אקסטרים באמצעות: אופניים, סקייטבורד, רולר בליידס וגלגיליות.

חינוך מיוחד

מערכות מתקני משחק מותאמות לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים, כולל מתקנים עם נגישות לנכים.

מתקני חצר לגני ילדים

המתקנים תוכננו ועוצבו בייעוץ וליווי של מפקחות, רכזות גני ילדים ואנשי מקצוע בתחום הפדגוגי.

ציוד פנים לגני ילדים

מערכות ריהוט ופינות משחק מודולריות המיוצרות ומשווקות תחת שם המותג "גן גנית" עיצוב חדשני וחומרים איכותיים..

בין לקוחותינו

קק"ל, רשויות מקומיות, רשות שמורות הטבע, עיריות, גופים ציבוריים, בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי, קיבוצים, מושבים ועוד…

תו תקן ואיכות

מכון התקנים מעניק תו פלטינה לגנית פארק

החברה הינה בעלת תו תקן של מכון התקנים לבטיחות מתקני משחק מס' 1498 וכן תעודת הסמכה המבטיחים את איכות מוצריה במתקני משחקים, חצר ושעשועים.

שירותי אחזקה, תיקונים והתאמה לתקן – ISO.

מניסיוננו המצטבר ורב השנים למדנו, שתחזוקת המתקנים הינה פעולה חשובה, הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה.

חברתנו השכילה לתת פתרונות למגרשי משחקים קיימים בהם קיימות בעיות בטיחות, תיקונים ותחזוקה לרבות התאמה לתקן (ת"י 1498)

בחברת גנית פארק מאמינים שתחזוקת המתקנים באופן מקצועי לאורך זמן מהווה תנאי הכרחי להבטיח את תקינותם ובטיחותם של המתקנים למען שלומם של הילדים המשתמשים בהם.

 

d1
d2

תרומה לקהילה

אנו מאמינים כי באחריותו של עסק מצליח לתרום ולשפר את פני הקהילה שסביבו.

כחברה מובילה בתחום הקמת גני משחקים, אנו בגנית פארק רואים חשיבות גדולה במעורבות חברתית ובתרומה לקהילה ופוכעלים להגשמתו תוך הימנעות משיקולים זרים ולא משוא פנים.

ערכים כמו תרומה לקהילה הפכו במרוצת השנים לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית שלנו, חלק מהחזון העסקי שלנו וכחלק מתוקצב בפעילות השנתית שלנו.

p22

לקוחות שלנו מספרים

עיריית אילת

בשם עיריית אילת אגף הספורט ובשמי, ברצוני לציין את חברת גנית פארק בע"מ ברשותו של המנכ"ל רן גרליך ומנהל הפרויקטים ליאור קהלני על ביצוע מושלם של עבודת החלפת סלים ושערים בעיר אילת.

חברת גנית פארק בע"מ שזה לה עבודה ראישונה בעיר ביצעה את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך גילוי מקצועיות ובעיקר התחשבות בדרישותינו הרבות, עמידה בלוח זמנים מחייב בתנאים לא קלים.

חברת גנית פארק הוכיחה לכולם שאפשר גם אחרת בגישה, באדיבות , בניסיון ובתוצאה כה לחיי!

יעקב מלכה
מנהל אגף הספורט
עיריית אילת

״שיכון בסיס עובדה״

אחרי סיום בפרויקט התקנת מתקנים בגני עובדה ברצונו להודות בשני ובשם צוות הבסיס לחברת גנית פארק על העבודה שנעשתה אצלנו.

תודה רבה על הסבלנות, על הנכונות לעבודה קשה, על הרצון ההשקעה והתוצאה הסופית שיצאה ברמה גבוהה מאוד. בנוסף, אני רוצה להודות באפן אישי לדודי קלונגי על עבודתו המסורה, על ההשקעה הרבה, תמיכה מתמדת הקשבה וסובלנות. ולשמה וענונו על העבודה הקשה, על הביקורת ללא פשרה ואל המאמץ ועבודה בשיתוף פעולה.

נשמח לעבוד איתכם גם בעתיד!

דקלה סלע
גזברית שיכון עובד

עיריית קרית מוצקין

הנני לשבח את חברת גנית פארק על טיפולה היעיל וטיב מתקני המשחקים שהותקנו לאחרונה בגני הילדים ברחבי קרית מוצקין. מדובר במסע בן – 600.000 ש"ח בתקופת זמן קצרה ודחופה יחסית.

החברה עמדה בכל התחוייבותיה ומעבר לכך.

כמנהל מחלקה לחינוך הניי מביע את שביעות רצוני הרבה משיתוף הפעולה הגמישות והמקצועיות ועמידה על דרישות ההתקן!

אייל אורן
מנהל מחלקת חינוך
קרית מוצקין
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z