תוכנית הכושר המוצלחת בטלוויזיה, סחפה ילדים, בני נוער ומבוגרים ליהנות מהאתגרים הרבים של מסלולי הנינג'ה. בדרך זו הם שומרים על הכושר שלהם ומשפרים את היכולות הספורטיביות ואת מצבם הבריאותי.


הקמה של מסלולי נינג'ה לילדים


ברשויות המקומיות וביישובים רבים הבינו את הפוטנציאל העצום וגם את הצורך של הציבור למתקנים ולכן רבים מהם הזמינו מסלול נינג'ה לילדים לשמחתם הרבה של הילדים שמגיעים בתדירות גבוהה לגני השעשועים הללו, כדי ללחוץ על שעון הנינג'ה ולהתחיל את מסלול המבוכים. כדי להצליח לעבור את כל המסלול שכולל מכשירים כמו סטפרים, קירות טיפוס, מתקן נחש ועוד, זקוקים הילדים לאימונים רבים.
לכן הם לא מתעצלים כיוון שהם נהנים מכל רגע והם עולים שוב ושוב על המתקנים הללו כמו קיר עכביש, מסלולים דו שיפועים, רשת העכביש, טיפוס על עמודים ועוד. הם מנסים כמה פעמים עד שהם מצליחים עם הזמן לעבור את כל המסלול ולעצור את שעון הנינג'ה על זמן מצוין שמשתפר מעת לעת.


פינות כושר בפארק


הרשויות גם הקימו בשנים האחרונות הרבה מאד מתקני כושר רגילים אשר קיימים כעת כמעט בכל שכונה. זוהי אופציה נוחה מאד עבור התושבים שמגיעים בבקרים, אחר הצהרים או בשעות הערב אל מתקני כושר נגישים ושם הם מבצעים תרגילי ספורט לשיפור סיבולת לב ריאה, לתנועה של השרירים ולתרגילי כושר נוספים לאיברים השונים.
בדרך זו הם אינם צריכים להגיע לחדר כושר כיוון שיש להם מכשירי כושר מעולים ליד הבית. הם גם חוסכים את ההוצאה הכספית וגם לא מתחייבים לתקופה ארוכה של מנוי, כאשר לא אחת באמצע התקופה הספורטאים מעדיפים לעצור את המנוי עקב סיבות אישיות שונות.


מתקני שעשועים לילדים בכל בגילאים


האהבה הגדולה של הילדים יוצרת רעיונות מקוריים ויצירתיים של מתקני שעשועים לגנים ציבורים. זו הסיבה שבונים עבור הילדים הקטנים מתקני שעשועים שמסקרנים אותם הכוללים נדנדות עם אחיזה מגלשות קטנות, סולמות נמוכים, מנהרות קצרות ועוד. הם נהנים מאד לרוץ בין המתקנים ולהשתעשע לאורך פרק זמן ארוך.
עבור הילדים הגדולים יותר מתקינים סולמות גבוהים יותר, מגלשות מרתקות בצורת ספירלה בשלל גוונים, גשרים, טיפוס על תרנים, חיות קופצות, מתח לחיזוק השרירים ועוד. הילדים מגיעים כמעט מדי יום לגני השעשועים הללו, כיוון שאף פעם לא נמאס שלהם לטפס ולהשתולל עליהם שוב ושוב.

מגרשים רב תכליתיים למשחקי ספורט


מגרשי מיני פיץ הם מגרשי ספורט רב תכליתיים אשר מחופים בדשא. המטרה היא לנצל את השטח בכל פעם לייעוד אחר, כדי לאפשר לקבוצות שונות ליהנות מהמגרש האיכותי. כך מתאמנים עליו קבוצות הכדורגל, הכדורסל והכדורעף.
הם קובעים ביניהם את לוחות הזמנים וכך אין צורך להקים כמה מגרשים שעולים ממון רב, אלא מנצלים את השטח לכמה וכמה אופציות ספורטיביות לרווחת כולם.

לחצו כאן ותוכלו לראות את מסלול נינג'ה ג'וניור