רובוטריק  |  


   
   מוצרים בסל
גנית פארק


מתקני משחקים מתקני חצר
דף הבית >> מאמרים >> הכל על נדנדות
 
אנשים רבים בעלי בית פרטי וחצר מעוניינים לרכוש נדנדה לחצר וליהנות ממנה בזמנם הפנוי. נדנדה יכולה להיות מקום נוח לקריאה, להרגעות ולתפוס מעט שקט. נדנדות מגיעות במגוון צורות, צבעים, גדלים וחומרים ולעיתים בחירת נדנדה אשר מתאימה לצרכים של המשפחה עשויה להיות מאוד מבלבלת. אספנו עבורכם מספר עצות שיסייעו לכם לבחור את הנדנדה המתאימה ביותר.

טיפים לבחירת נדנדה לגינה?

בטיחות: בראש ובראשונה חשובה הבטיחות בעת שימוש בנדנדה. חשוב מאוד לבדוק איזה משקל הנדנדה יכולה לשאת, על מנת שלא ישבו עליה יותר מידי אנשים. נוסף על כך חשוב מאוד לבדוק כיצד הנדנדה מקובעת לקרקע בצורה עמידה האם יש צורך לקשור אותה לעץ לצורך הקיבוע ועוד.
גודל: בבואכם לבחור נדנדה חשוב מאוד להתאים את גודל הנדנדה לגודל הגינה על מנת להמנע ממצב שהנדנדה גדולה מידי ותופסת שטח ניכר מגינה קטנה. באם הגינה של הבית קטנה ניתן לרכוש נדנדה אשר ניתנת לתליה מהפרגולה או מהתקרה של המרפסת באמצעות שרשראות. אופציה נוספת היא לרכוש נדנדה שמתאימה ליחיד, אשר תופסת מקום קטן משטח הגינה. שנית, בחרו את גודל הנדנדה בהתאם למספר הנפשות במשפחה, ובדקו כמה אנשים יכולים לשבת עליה יחד.
נוחות: חשוב לבחור נדנדה שתהיה נוחה לישיבה, או נדנדה מרופדת בכריות. יש לזכור שאמנם הנדנדה אינה מיועדת לישיבה ממושכת, אך חשוב שתהיה נוחה בעת הישיבה עליה מאחר והיא אמורה לשמש כמקום לבילוי והרגעות.

האם לבחור נדנדה עשויה עץ או עשויה מתכת?

לבסוף, חשוב מאוד לשים לב לאיכות החומר לפני שרוכשים נדנדות חדשות לגינה. ישנם שתי אופציות לחומרים מהם ניתן לרכוש נדנדה: נדנדה העשויה מעץ ונדנדה העשויה מברזל.

נדנדת עץ:
נדנדה זו עשויה מקונסטרוקציה חזקה של עץ ויש לה מספר יתרונות. נדנדות מעץ הן לרוב נדנדות עמידות, המסוגלות לשאת משקל כבד ומספר אנשים יוכלו לשבת עליה. נוסף על כך, נדנדה מעץ תהיה יציבה וחזקה, ותעמוד בנדנודים חוזרים ונשנים כך שאין מקום לדאגה בנושא. נדנדה מעץ תאריך חיים מאחר והיא אינה רגישה לפגעי מזג האוויר, וחלקי הברזל המרכיבים את הנדנדה מגיעים מגלוונים ואין מה לדאוג בפני חלודה. לבסוף, נדנדה מעץ תשתלב בצורה יפה ונעימה בגינה יותר מנדנדת מתכת או ברזל צבעוני, והיא מעניקה תחושת טבע לחצר. החיסרון הגדול של נדנדות מעץ על פני נדנדות מברזל הוא העובדה כי נדנדות מעץ עולות הרבה יותר, מאחר וחומרי הגלם מהם מורכבות הנדנדות יקרים יותר.

נדנדת ברזל:
היתרון הגדול בנדנדה זו הוא המחיר הזול והנוח בהשוואה לנדנדות העשויות עץ. נוסף על כך, נדנדות אלו נבנות ממתכת מגלוונת, כך שאין סיכוי לחלודה או לשחק של החומר. החסרון העיקרי בנדנדות העשויות מברזל הוא שהברזל אינו עמיד כמו העץ, ואינו יציב באותה מידה, כך שבמקרה של נדנוד, יש לעשות זאת בעדינות על מנת למנוע התהפכות.  


 
     אינדקס המוצרים שלנו:  
   
      מתקני משחקים מתקני חצר לגני ילדים מתקני כושר וספורט ריהוט רחוב וגן משטחי בטיחות הצללות
           
     מתקני משחקים ממתכת  מתקני חצר לגני ילדים מעץ מתקני ספורט ונופש פעיל ספסלי רחוב, ספסלי גן הנחיות להנחת מצעים פרגולות לגנים ציבוריים
     מתקני משחקים מעץ מתקני חצר לגני ילדים ממתכת מתקני כושר לפארק שולחנות   משטח גומי בטיחותי  
     מתקני משחק מעוצבים סככות   לוחות מודעות   שירותי תחזוקה
     מתקני אקסטרים שולחנות חצר   אשפתונים    
     דמויות קפיץ ונדנדות ארגזי חול   סככות מציל, תחנות המתנה ועוד    
     מתקני כבלים          
     קרוסלות ומתקנים עצמאיים          
     מתקנים מעץ עגול          
  לאתר גן גנית  |  מפת האתר | צור קשר  
   
  גנית פארק בע"מ, פארק העסקים קיסריה ת.ד. 3060 מיקוד: 38900  טל: 04-6230555 פקס: 04-6230564  
           

אפיון וניהול אתר: גלית כהן - ArtRegaim
עיצוב אתרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים