רובוטריק  |  


   
   מוצרים בסל
גנית פארק


מתקני משחקים מתקני חצר
דף הבית >> מתקני חצר לגני ילדים >> שולחנות חצר
שולחנות חצר          
 
שולחנות חצר לגינה שונים בכל האופנים משולחנות חצר ציבוריים. שולחנות חצר לגינה יכולים להיות שולחנות שעשויים מפלסטיק או מעץ אך רובם עשויים ממתכת. שולחנות חצר ממתכת יכולים לצבור חלודה ולהרוס את הרצפה או הדשא שהם מונחים עליה ולכן יש צורך בהתקנת רגלית מתחת לשולחן חצר, מעבר לזה שולחנות חצר ממתכת מאבדים את צבעם ודורשים תחזוק וצביעה אחת לכמה חודשים. אנחנו  חברת גנית מציעים שולחנות חצר ציבוריים עמידים ויפים בצורתם בצבעם. המלצתינו לגבי רכישת שולחנות חצר ציבוריים היא שולחן חצר מעץ. העץ הוא חומר גלם מאוד נפיץ וכך גם העלות שלו היא יותר הגיונית ואפשרית לכל אחד שחפץ בו. העץ עובר תהליכים עיבודיים שהופכים אותו לחומר שנשמר המון שנים עד עשרות שנים. בתחילה הוא עובר דחיסה והגנה מפני נזקי מזג האוויר כמו גשם ולחות ולבסוף ריסוס מפני מזיקים שנשמר שנים. אנחנו חברת גנית מייצרים שולחנות עץ מקורות עבות במיוחד עם ספסלים ציבוריים שמחוברים לצידי השולחנות ויכולים לאפשר לציבור חווית פיקניק או מפגש קבוצתי נוחה, נעימה ונקיה לשימוש.

שולחנות מעץ

שולחנות החצר מעץ יכולים להתלכלך קשות ודרך ניקיונם פשוט מאוד ומאפשר שימוש חוזר ונשנה של מי שרוצה. חברת גנית מייצרת את אותם שולחנות החצר גם מעץ דק ודקורטיבי שגם הוא נשמר לאורך שנים ויכול לקשט את הרחוב או הגן בהתאם לאופי המתבקש. לרוב בשמורות הטבע והגנים ניתן למצוא את שולחנות העץ העבים מאחר והם נמצאים בטבע ועומדים בפני תנאים קשים יותר. את אלו הדקים יותר ניתן למצוא בגנים ציבוריים בפיקוח עירוני.

ריהוט רחוב

חברת גנית מתמחה בייצור ושיווק ריהוט רחוב כבר שני עשורים ובזכות ההקפדה המחמירה של החברה על תקינות הריהוט רחוב והשימוש הבטיחותי בו היא מצליחה לשמור על ההצלחה והחידוש בחברה. שולחנות חצר צריכים להיות יציבים ואיתנים היטב לקרקע גם בשביל לשמור עליהם לאורך זמן וגם מסיבת המשקל הלא מבוקר שיכולים השולחנות חצר לשאת. אז אם היה לכם ספק לגבי רכישת שולחנות ציבוריים או שימושם חברת גינות מתחייבת למכירת השולחנות הבטיחותיים והמעוצבים ביותר ופיקוח המוצרים יעשה באופן קבוע.  
 

שולחן משחקי מים מק"ט 5445 
שולחן משחקי מים מק"ט 5445
 

שולחן חול עם כיסוי מק"ט 5450 
שולחן חול עם כיסוי מק"ט 5450
 

שולחן חצר מק"ט 5465 
שולחן חצר מק"ט 5465
 

שולחן איחסון מק"ט 5455 
שולחן איחסון מק"ט 5455
 
 


 
     אינדקס המוצרים שלנו:  
   
      מתקני משחקים מתקני חצר לגני ילדים מתקני כושר וספורט ריהוט רחוב וגן משטחי בטיחות הצללות
           
     מתקני משחקים ממתכת  מתקני חצר לגני ילדים מעץ מתקני ספורט ונופש פעיל ספסלי רחוב, ספסלי גן הנחיות להנחת מצעים פרגולות לגנים ציבוריים
     מתקני משחקים מעץ מתקני חצר לגני ילדים ממתכת מתקני כושר לפארק שולחנות   משטח גומי בטיחותי  
     מתקני משחק מעוצבים סככות   לוחות מודעות   שירותי תחזוקה
     מתקני אקסטרים שולחנות חצר   אשפתונים    
     דמויות קפיץ ונדנדות ארגזי חול   סככות מציל, תחנות המתנה ועוד    
     מתקני כבלים          
     קרוסלות ומתקנים עצמאיים          
     מתקנים מעץ עגול          
  לאתר גן גנית  |  מפת האתר | צור קשר  
   
  גנית פארק בע"מ, פארק העסקים קיסריה ת.ד. 3060 מיקוד: 38900  טל: 04-6230555 פקס: 04-6230564  
           

אפיון וניהול אתר: גלית כהן - ArtRegaim
עיצוב אתרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים