רובוטריק  |  


   
   מוצרים בסל
גנית פארק


מתקני משחקים מתקני חצר
דף הבית >> מתקני חצר לגני ילדים >> סככות
סככות          
 
כידוע, אנחנו חיים במדינה בה האקלים לא תמיד נוח לשהייה בחוץ במהלך הצהריים, בדיוק בזמן בו הילדים שלנו אוהבים להתרוצץ בחוץ, לשחק בפארק וליהנות מחברת חבריהם. מאחר שבשעות הבוקר והצהריים השמש קופחת ועלולה לסכן את בריאותנו ובריאות ילדנו, אם באמצעות התייבשות לאור הטמפרטורות הגבוהות או לאור החשיפה לשמש, שעלולה לגרום לנזקי עור ומחלות. מאחר שאין אפשרות למנוע מהילדים לשחק ולהיחשף לשמש, חשוב למזער כמה שיותר את הנזק, על ידי הצללת מגרשי משחקים ומתקני ספורט, אם בגן הילדים, בבית הספר, בבריכה, בחוף הים ובפארק ליד הבית. חברת גנית פארק המתמחה בתחום למעלה מ-35 שנה, מייצרת ומשווקת סככות הצללה בצורות שונות, שיתאימו לגדלים שונים של פארקים ומתקני שעשועים. סככות ההצללה מותקנות מעל אזורי המשחק, כך שהם מאפשרות פיתרון יעיל עבור משטחים שונים החשופים לשמש.

פתרונות הצללה

חברת גנית פארק מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה, בעזרת סככות מיוחדות בעלות צורות שונות ומורכבות, שיתאימו לכל אזור. את הסככות ניתן להזמין במידות שונות, לבחור את סוג האריג, את הצבעים ואת האיכות. כעת כאשר יש פיתרון גם לשמש, הילדים שלנו ושלכם יוכלו ליהנות משהייה בחוץ באור יום, בלי לחשוש שמא ייעשה להם נזק. בין המגוון הגדול של סככות ההצללה, ישנה הצללת מפרש בדמות של יריעות בד כמו בסירת מפרשים, מה שמאפשר הגנה על שטח מקסימאלי של האזור. כמו כן, אחד מהפרויקטים הגדולים של חברת גנית פארק, הוא הפארק העירוני בעפולה, שם הותקן פרויקט ההצללה הגדול ביותר בישראל, מעל פארק המשתרע על שטח רב ומאפשר למספר רב של ילדים ליהנות מהצל.

בטיחות והגנה

בנוסף להצללות מעל מתקני משחקים, גנית פארק השיקה גם פרגולות המשמשות סככות מעל ספסלים ואזורי ישיבה, בהם ההורים יכולים לשבת ולצפות בילדיהם משחקים או להוות כמקום נוח ומוצל לכל עוברי האורח. הפרגולות מקנות צל רב ומגנות מפני קרני השמש, תוך כדי מתן עיצוב מודרני וייחודי לאותו אזור. שימו לב כי לפני ששולחים את הילדים לשחק, חשוב לוודא כי הם משחקים במקום מוגן ובטיחותי, עם סככה אטומה ומתקנים בטיחותיים.
 

סככת קירוי P.V.C עם ארגז חול מק"ט 5435 
סככת קירוי P.V.C עם ארגז חול מק"ט 5435
 

בית הילד מק"ט 6345 
בית הילד מק"ט 6345
 

סככה דו שיפועית עם ארגז חול מק"ט 5430 
סככה דו שיפועית עם ארגז חול מק"ט 5430
 

סככת עכביש מק"ט 5425 
סככת עכביש מק"ט 5425
 

סככת רשת צל מק"ט 5441 
סככת רשת צל מק"ט 5441
 
 


 
     אינדקס המוצרים שלנו:  
   
      מתקני משחקים מתקני חצר לגני ילדים מתקני כושר וספורט ריהוט רחוב וגן משטחי בטיחות הצללות
           
     מתקני משחקים ממתכת  מתקני חצר לגני ילדים מעץ מתקני ספורט ונופש פעיל ספסלי רחוב, ספסלי גן הנחיות להנחת מצעים פרגולות לגנים ציבוריים
     מתקני משחקים מעץ מתקני חצר לגני ילדים ממתכת מתקני כושר לפארק שולחנות   משטח גומי בטיחותי  
     מתקני משחק מעוצבים סככות   לוחות מודעות   שירותי תחזוקה
     מתקני אקסטרים שולחנות חצר   אשפתונים    
     דמויות קפיץ ונדנדות ארגזי חול   סככות מציל, תחנות המתנה ועוד    
     מתקני כבלים          
     קרוסלות ומתקנים עצמאיים          
     מתקנים מעץ עגול          
  לאתר גן גנית  |  מפת האתר | צור קשר  
   
  גנית פארק בע"מ, פארק העסקים קיסריה ת.ד. 3060 מיקוד: 38900  טל: 04-6230555 פקס: 04-6230564  
           

אפיון וניהול אתר: גלית כהן - ArtRegaim
עיצוב אתרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים