רובוטריק  |  


   
   מוצרים בסל
גנית פארק


מתקני משחקים מתקני חצר

ברזיות

פארק השעשועים בישראל השתנה במהלך השנים וכיום הילדים נהנים מפארקים מפותחים, עם מבנים חדשים, מתקנים משוכללים הבנויים על הטכנולוגיה החדשה. אם בעבר התפעלנו מנדנדות ומגלשות, כיום ישנם מתקני משחקים ומתקני כושר וספורט שמעניקים חוויה מאתגרת מלאה באקסטרים. הילדים כיום עסוקים בטכנולוגיה ובמכשיר החדש הבא, לכן חשוב לשמור על ההתעניינות שלהם ולגרום להם לשחק בהנאה בחוץ. המכשירים החדישים והאטרקטיביים מאפשרים לילדים ולמבוגרים כאחד, לעסוק בפעילות גופנית ולשפר את הכושר שלהם. בנוסף למתקנים המעניינים שמושכים את תשומת ליבם של העוברים ושבים, מוצבים אלמנטים נוספים שמאפשרים לכל באי הפארק ליהנות ולהרגיש בנוח. חברת גנית פארק מספקת מתקני משחקים, ספורט וריהוט רחוב וכמובן אביזרים שונים שמעניקים נוחות, כגון ברזיות משוכללות וחדישות המצוידות בלחצנים מוגנים אנטי ונדאליים, כאשר כל ברז בגובה שונה, מותאם לילדים וגם  נגיש לנכים.

חומרים איכותיים

חברת גנית פארק נוסדה ב-1987 ומאז היא מייצרת מתקני משחקים וכושר, ריהוט גן ורחוב ואלמנטים נוספים באיכות הגבוהה ביותר, תוך בחירה בחומרים הטובים ביותר בשוק העומדים בתקן מכון התקנים הישראלי. החברה מתחייבת למוצר מעולה ויחיד במינו המקנה לכל המשתמשים חוויה מהנה וגם בטיחותית. ההורים ששולחים את ילדיהם לשחק בפארק יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הילדים שלהם בידיים בטוחות.

ברזיות משוכללות

גנית פארק זו חברה בעלת ניסיון רב בתחום במשך שנים, לכן היא יודעת היטב מה הלקוח רוצה ומיישמת זאת על ידי ייצור של מכשירים המותאמים באופן אישי לרצונות הלקוח ולשביעות רצונו של המשתמש. בנוסף אל ברזיות משוכללות החברה השיקה מתקני משחקים מודרניים עם עיצוב אטרקטיבי, מתקני מדע, ריהוט רחוב וגן כגון ספסלים, הצללות, שולחנות, אשפתונים, מתקני אופניים ועוד. מתקני הילדים צבועים בצבעים טבעיים נטולי עופרת, בכדי להגן על הילדים הקטנים מפני חומרים מזיקים. החברה מאמינה במוצרים איכותיים ובשירות אדיב ומלווה את כל מוצריה במהלך 12 חודשים של אחריות מהתקנת המוצר.

חברת גנית מציעה לכם ברזיות מדגמים חדשים, עם שכלולים מפותחים, שיאפשרו לכם ולילדים לשתות מים מזוקקים וליהנות מפארק מהנה ונוח. הילדים יעשו פעילות גופנית במתקני הכושר ויעבירו את הזמן בספורט ושעשוע להפגת מתחים מחיי היום יום. 

המלצת מבקר המדינה בנוגע להתקנת ברזיות במתני המשחקים <לחצו> 
 

ברזיית פניקס 7501 - חדש! 
ברזיית פניקס 7501 - חדש!
 

ברזיית פלמינגו מק"ט 7502 - חדש! 
ברזיית פלמינגו מק"ט 7502 - חדש!
 

ברזיית "טימי" מק"ט XP07 
ברזיית "טימי" מק"ט XP07
 


 
     אינדקס המוצרים שלנו:  
   
      מתקני משחקים מתקני חצר לגני ילדים מתקני כושר וספורט ריהוט רחוב וגן משטחי בטיחות הצללות
           
     מתקני משחקים ממתכת  מתקני חצר לגני ילדים מעץ מתקני ספורט ונופש פעיל ספסלי רחוב, ספסלי גן הנחיות להנחת מצעים פרגולות לגנים ציבוריים
     מתקני משחקים מעץ מתקני חצר לגני ילדים ממתכת מתקני כושר לפארק שולחנות   משטח גומי בטיחותי  
     מתקני משחק מעוצבים סככות   לוחות מודעות   שירותי תחזוקה
     מתקני אקסטרים שולחנות חצר   אשפתונים    
     דמויות קפיץ ונדנדות ארגזי חול   סככות מציל, תחנות המתנה ועוד    
     מתקני כבלים          
     קרוסלות ומתקנים עצמאיים          
     מתקנים מעץ עגול          
  לאתר גן גנית  |  מפת האתר | צור קשר  
   
  גנית פארק בע"מ, פארק העסקים קיסריה ת.ד. 3060 מיקוד: 38900  טל: 04-6230555 פקס: 04-6230564  
           

אפיון וניהול אתר: גלית כהן - ArtRegaim
עיצוב אתרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים