רובוטריק  |  


   
   מוצרים בסל
גנית פארק


מתקני משחקים מתקני חצר
דף הבית >> מאמרים >> סוככים והצללות לפארקים וגני שעשועים
 
המודעות לסכנה ולנזקים הבריאותיים שמביאה עימה חשיפה מוגזמת לשמש הפכה כבר מזמן לנחלת הכלל. קרינת השמש מזיקה לא רק לבעלי צבע עור בהיר, היא בהחלט עשויה לפגוע גם במי שצבע עורו כהה יותר. הנזקים גם אינם מוגבלים רק לכוויות שמש, אלא כוללים גם נזקים ארוכי טווח לגוף כולו, בין היתר לעיניים.
על רקע זה, אין פלא שבימות השמש החמים כולם מעדיפים מקומות מוצלים, בין אם מדובר בגינה הביתית, ובין אם מדובר בפארקים ציבוריים או בגני שעשועים. מקבלי החלטות רבים, ברמה המקומית, העירונית ואפילו הארצית, החלו במגמה מבורכת של התקנת סוככים והצללות מיוחדים לפארקים ולגני שעשועים לילדים ופעוטות. בעקבותיהם רבים בוחרים להתקין אביזרי הצללה גם בגינה הפרטית או על המרפסת הפרטים שלהם.

למען הצל


השימוש בפתרונות של הצללה כגון סוככים בפארקים ובגני שעשועים, מעמיד בפני המתקינים אתגרים רבים. בין האתגרים ההלו ניתן לציין שניים עיקריים – הראשון הוא הצורך בהצללה לשטח גדול ורחב ידיים. האתגר השני הוא ליצור סוככים והצללות שיהיו עמידים לאורך זמן, בכדי להצדיק את עלות ההתקנה ולהבטיח את בריאות התושבים ובטיחותם. פתרונות הצללה שלא יהיו גדולים מספיק או גרוע מכך, שיקרסו או ישברו, אינם ראויים להתקנה במקומות ציבוריים.

הצללה רחבת ידיים


אחד מפתרונות ההצללה שנועדו לספק צל לשטחים גדולים כגון פארקים או גני שעשועים הוא מפרש הצל. שמו של סוכך מסוג זה בא לו על שום גודלו והמבנה שלו המזכירים מפרש של אונייה. בדומה למפרש, חייב סוכך מסוג זה להיות יציב, עמיד ובטיחותי. יש לציין שסוככים מסוג זה יכולים להגיע בצורות שונות, לאו דווקא כשל מפרש משולש. ישנם דגמים מרובעים, יש כאלה בעלי קווים מעוגלים, ויש בעלי צורות גיאומטריות מורכבות כגון מחומש, משושה, ועוד.

התמחות בבטיחות


כאשר בוחרים להתקין סוכך במקומות ציבוריים, חשוב מאוד לבחור בפתרונות הצללה איכותיים, שעומדים בתקנים בינלאומיים של עמידות. מרבית הסוככים כוללים לא רק את משטח ההצללה עצמו. ישנה חשיבות רבה גם לעמודים ולכבלים שצריכים כולם לשאת משקל רב וכן גם להיות מסוגלים להתנגדות מסיבית לרוח.
מוצרים איכותיים יהיו כאלה שעמידותם מוכחת, שיכולתם לעמוד בפני רוחות עזות ובפני פגעי מזג אוויר אחרים איננה מוטלת בספק. בחירה בדגם שאיננו מתאים לייעודו או התפשרות במדדי האיכות, עשויים להביא לכדי אסון. אין צורך להרחיב את הדיבור בדבר הנזק שיגרם במקרה של התמוטטות סוכך גדול שהותקן מעל גן שעשועים לילדים או מעל פארק שבו נופשות להנאתן משפחות רבות.

גם אסטטיקה


פיתרונות הצללה שמיועדים למקומות ציבוריים צריכים להיות גם נאים, ולא רק עמידים. לאור ההשקעה הניכרת בטיפוח הפארקים ובהרכבת מתקני שעשועים משוכללים, שיהיו גם מושכים לעין, כדאי להקדיש גם משאבים גם באסטטיקה של ההצללה. בחירה בסוככים המתאימים ביותר על פי מאפייני הפארק, הגן או הגינה, כאשר ההתאמה טובה וכל המרכיבים אסטטיים ונאים, איכות הבילוי ורווחת התושבים יהיו הטובים ביותר.


 
     אינדקס המוצרים שלנו:  
   
      מתקני משחקים מתקני חצר לגני ילדים מתקני כושר וספורט ריהוט רחוב וגן משטחי בטיחות הצללות
           
     מתקני משחקים ממתכת  מתקני חצר לגני ילדים מעץ מתקני ספורט ונופש פעיל ספסלי רחוב, ספסלי גן הנחיות להנחת מצעים פרגולות לגנים ציבוריים
     מתקני משחקים מעץ מתקני חצר לגני ילדים ממתכת מתקני כושר לפארק שולחנות   משטח גומי בטיחותי  
     מתקני משחק מעוצבים סככות   לוחות מודעות   שירותי תחזוקה
     מתקני אקסטרים שולחנות חצר   אשפתונים    
     דמויות קפיץ ונדנדות ארגזי חול   סככות מציל, תחנות המתנה ועוד    
     מתקני כבלים          
     קרוסלות ומתקנים עצמאיים          
     מתקנים מעץ עגול          
  לאתר גן גנית  |  מפת האתר | צור קשר  
   
  גנית פארק בע"מ, פארק העסקים קיסריה ת.ד. 3060 מיקוד: 38900  טל: 04-6230555 פקס: 04-6230564  
           

אפיון וניהול אתר: גלית כהן - ArtRegaim
עיצוב אתרים
 

לייבסיטי - בניית אתרים